FANDOM


APOVEdytuj

Co myślicie o tym, aby, skoro Encyklopedia nazywa się "Alfheimica", to pisana była z takiego trochę imperialistycznego, szowinistycznego i w ogóle White Elf's Burden punktu widzenia - czyli np. Wanadia motorem postępu, Królowa dobra, piękna i mądra, rządy kolonialne w Dekanie i Khemre - postęp i kaganek oświecenia, ale już w Atlantydzie i Shang-In - ucisk i wyzysk, Liga Wolnych Hrabstw - kraj awanturników i w ogóle den of scum and villainy? Oczywiście tylko subtelna stylizacja, tam, gdzie się da. Silencer 09:11, lip 5, 2010 (UTC)

Musze przyznać, że też się nad tym zastanawiałem. Great minds think alike, eh? Jestem za. ;) Możesz skrobnąć króciutką notkę z wytycznymi? Na przykład nową sekcję na Encyclopaedia Alfheimica:Punkt widzenia? TOR@fandom 16:12, lip 5, 2010 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki