FANDOM


 • Tomaszczyjanic

  Info

  sty 20, 2012 przez Tomaszczyjanic

  Gdyby ktoś znalazł w podręczniku lub w dodatkach (bądź też w innym źródle) informacje o mafiach, gangach lub innych org. przestępczych to proszę o kontakt. Chciałbym aby ta wiedza została dobrze skompletowana i skatalogowana, aby uniknąć pomyłek.

  Czytaj całość >
 • TOR

  Encyklopaedia na zjaVie!

  lut 5, 2011 przez TOR

  Stało się, szanowni koledzy i koleżanki, nasza praca nad niniejszą Encyclopaedią została doceniona – otrzymaliśmy pierwsze zaproszenie do zaprezentowania wyników naszej pracy podczas sympozjum naukowego w stolicy Slawii.

  Niniejszym zapraszam na prelekcję na temat Encylopaedii Alfheimici, która odbędzie się podczas zjAvy 2011, w sobotę 12 lutego. Start wykładu o 19:00.

  Jeśli nie możecie się zjawić, koniecznie powiedzcie znajomym fanom Wolsunga.

  Do zobaczenia w Warszawie!

  Czytaj całość >
 • Zsn

  Heja!

  Gramy w Wolsunga mamy w Zabrzu mały ale twardy team. Kiedy tylko uda się zebrać zanurzamy się w Dziki Świat. Jakoś tak wyszło że najbardziej pasuje nam granie eksploracyjne. Lemuria i Atlantyda, tajemnicze złote miasta i zagubione w jungli świątynie to jest to! Po sesji zawsze mam zajawkę na więcej ale niestety praca, uczelnia i jest słabo. Wtedy wskakuję na wiki - fajnie, że tak mogę przekuć mój zapał na coś pozytywnego.

  Czytaj całość >
 • Zsn

  Powrót Wolsung-wiki!

  maj 26, 2010 przez Zsn

  O, jak fajnie. Może teraz, skoro gra już jest na rynku od roku, uda się ruszyć do przodu? Na dziś swoje zrobiłem!

  Czytaj całość >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki